Jak działa Venoforton?

Naturalne składniki nieustannie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, będąc najczęstszym wyposażeniem domowych apteczek. Są one podstawowym elementem preparatów, które pomagają zwalczać uciążliwe dolegliwości zdrowotne, a jednym z takich produktów jest Venoforton, czyli lek roślinny zawierający mieszankę wyciągu z owoców kasztanowca, miłorzębu, głogu, a także ziela jemioły i ziela arniki. Które z niepokojących objawów powinny skłonić do zażycia tego preparatu?

Problemy z krążeniem

Wskazaniem do zażycia Venofortonu są przede wszystkim zaburzenia dotykające układ krążenia. Wszelkie niewydolności żylne, obniżenie odporności naczyń krwionośnych, a także żylaki są objawami które zniwelować może odpowiednia dawka leku. Pomaga on również w przypadku miażdżycy, a także gdy organizm cierpi na niewydolność krążenia mózgowego, które powoduje zawroty i bóle głowy, zmniejszoną koncentrację i pogorszenie pamięci.

W jakich dawkach?

Aby uzyskać jak najlepsze efekty, zaleca się przyjmowanie czterech dawek płynu dziennie. Leczenie może trwać nawet kilka tygodni, aż stan organizmu wróci do prawidłowej kondycji. Niewskazane jest zażywanie leku ciężarnym oraz kobietom karmiącym piersią, ze względu na obecność etanolu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Preparaty, Zioła i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *